Ne aramıştınız! Birşeyler yazın...

Genital Estetik Hangi Durumlarda Yapılır?

İdrar kaçırma, İdrar kesesinde sarkma, Cinsel fonksiyon bozukluğu,

Genital Estetik Hangi Durumlarda Yapılır?

Genital estetik hangi durumlarda yapılır sorusuna şu maddeler ile yanıt verebiliriz;

  • İdrar kaçırma
  • İdrar kesesinde sarkma
  • Cinsel fonksiyon bozukluğu

Bahsi geçen şikayetlerden herhangi birisini yaşıyorsanız yapılacak bir takım kontrol ve tetkiklerin ardından genital estetik operasyonu yaptırabilirsiniz. Günümüzün önemli estetik operasyonlarından birisi olan genital estetik uygulamaları, genital bölgede var olan her türlü görünüm bozukluğunun giderilmesini sağlar.  

Bazı durumlarda kadınlarda doğuştan sebepler ile genital bölgelerde şekil bozuklukları görülebilir. Bu durumlar da direkt olarak genital estetik uygulamaları yaptırılabilir. Op. Dr. Çiğdem Güler Kliniğini sayesinde genital bölgenizde bulunan her türlü hasar uzman kadromuz eşliğinde giderilir. Gerçek bilgiler ile memnuniyet garantili sonuçlara ulaşabilmek için kliniğimizi tercih edebilirsiniz. 

Genital Estetik Uygulamaları Zararlı Mı?

Genital estetik uygulamalarının zararlı olup olmadığı bu uygulamayı tercih edecek hastalar tarafından çok sık araştırılır. Eğer bu operasyonu güvenilir merkezler, klinik veya hastane aracılığı ile yaptırırsanız sonuçta herhangi bir olumsuz durum ile karşılamazsınız. Estetik uygulamalarında sorun ile karşılaşmamak ve en iyi sonuçları almak için Op. Dr. Çiğdem Gülerkliniğimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Op. Dr. Çiğdem Güler Kliniğimizde;

  • Genital bölgenize uygulanacak operasyonlar hakkında önceden bilgi sahibi olursunuz. 
  • Operasyona alınmadan önce yapılacak tetkikler sayesinde operasyonun riskleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.
  • Operasyon anestezi uygulamaları ile gerçekleşir ve bu sayede herhangi bir ağrı ya da sızı hissetmezsiniz.
  • Uygulamayı yapan sağlık ekibimiz alanında uzman kişilerdir ve dolayısı ile tam olarak ihtiyacınız olan sağlık hizmetini en iyi koşullarda alırsınız.

Toplumumuzda Genital Estetik Operasyonlarına Genel Bakış

Estetik operasyonlar, tıpta en yenilikçi tekniklerin kullanılması ile gerçekleştirilir. İlk çıktığı dönemlerde sadece ihtiyaç olarak tercih edilen bu uygulamalar günümüzde ihtiyaçtan ziyade arzular doğrultusunda tercih edilmektedir. 

Genital estetik ameliyatları cinsel tutkunun dengelenmesinde ve isteklerin ortaya çıkması konusunda oldukça büyük pay sahibidir. Şöyle ki genital bölgesinden memnun olmayan veya deyim yerindeyse utanan kişiler cinsel yaşamlarında istedikleri mutluluğa ulaşamaz. Bu durum çiftleri derinden etkileyen bir durumdur. Daha iyi bir cinsel temas ve uyum için kadınlarda genital bölgenin düzgün ve güzel görünmesi oldukça önemli bir kriterdir. Bu açıdan bakıldığında hayatın tam anlamı ile düzene girmesi ve kişilerin özel yaşamlarında daha mutlu olabilmeleri adına genital estetik operasyonlarının zorunluluğu ortaya çıkar. 

Kliniğimiz sayesinde cinsel yaşamınızı hareketlendirebilir ve kendinizi daha özgür ve rahat hissedebileceğiniz ilişkilere başlayabilirsiniz. İstekleriniz doğrultusunda gerçekleşen operasyonlarda mutlu sonuçlar almanız mümkün. Bunun için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Günümüzde genital estetikler en fazla tercih edilen estetik operasyonlar arasında yer alır. Bu doğrultuda artık sıkılmadan ve utanmadan ihtiyaçlarınızı rahatça dile getirebilirsiniz. Doğal ve rahat ortamlarda düşüncelerinizi rahatlıkla paylaşabileceğiniz uzman ekibimiz sizi her konuda dinler ve her konuda size sağlık hizmeti sunar. Kliniğimizle ile her zaman iletişime geçebilir ve daha sağlıklı cinsel yaşamlar için kapı aralayabilirsiniz.