Ne aramıştınız! Birşeyler yazın...

Genital Estetik Ameliyatları

İç dudak estetiği, Dış dudak estetiği, Klitoral hudoplasti, Vajinoplasti, Lazer ile vajina daraltma, Perine estetiği, Vajina gençleştirme, Mens bölgesi estetiği,

Genital Estetik Ameliyatı

Genital estetik ameliyatı genital bölgede meydana gelen her türlü dezenformasyonun giderilmesi amacı ile gerçekleştirilen ameliyatlardır. Ameliyatların temelinde vajinayı tekrar en iyi haline getirmekte yatar. Hastalarda doğum başta olmak üzere her türlü etken bağlı olarak meydana gelen vajina dezenformasyonları, başarılı operasyonlar ile giderilebilir. Cinsel yaşamı olumlu yönde etkileyen başarılı ameliyatlarımız hakkında bilgi almak ve şanslı kadınlar arasında yer almak için Op. Dr. Çiğdem Güler Kliniğiyle iletişime geçebilirsiniz.

Genital Estetik Ameliyatlarının Yapılabilecek Bölgeler

Genital estetik ameliyatlarının genel kapsamını şöyle sıralayabiliriz;

 • İç dudak estetiği
 • Dış dudak estetiği
 • Klitoral hudoplasti
 • Vajinoplasti
 • Lazer ile vajina daraltma
 • Perine estetiği
 • Vajina gençleştirme
 • Mens bölgesi estetiği

Genital estetik ameliyatları genelde kadınlarda meydana gelen sarkma nedeni ile tercih edilir. Bu bölgede gerekli düzeltme ve iyileştirmelerin yapılması ile kadınlarda kaybedilen özgüven duygusunu yeniden kazanılması söz konusu olur. Cinsel arzularınızı yeniden kazanmak ve özgüveninizi en üst noktaya çıkarmak için genital bölge operasyonlarında kliniğimizi tercih edebilirsiniz. Hastalarımızın istekleri doğrultusunda hareket ederek kısa süre içerisinde vaat ettiği başarılı sonuçları ortaya çıkartmaktayız.

Genital Estetik Nedir?

Genital bölgede birçok farklı nedenden dolay yıpranma ve hasarlar meydana gelebilir.  Bu sorun özellikle ergenlik döneminden itibaren kişileri rahatsız etmeye başlar. İlerlediği durumlarda kişiler bunu takıntı haline getirirse özgüven eksikliği ile birlikte birçok ciddi sorunların ortaya çıkması söz konusu olur. Doğuştan ya da sonradan birtakım nedenler ile genital bölgede meydana gelen her türlü hasar genital estetik ameliyatları ile giderilmektedir.

Genital estetik ameliyatları tıp alanında meydana gelen yeni gelişmeler neticesinde gerçekleştirilebilmektedir. Kliniğimizde lazer yardımı ile gerçekleştirilen operasyonlar sonrasında hastalar son derece sağlıklı ve mutlu bir şekilde kliniğimizden ayrılırlar.

Genital Estetik Ameliyatları Nasıl Yapılır?

Klinik yada hastanede yapılan estetik operasyonları cerrahi ortamlarda gerekli anestezi uygulamaları eşliğinde gerçekleşmektedir. Bu durum hastaya güven vermekle birlikte alınacak olan sonuçların başarılı olmasında da etkili olur.

Operasyonlar türüne ve niteliğine göre farklı zaman aralıklarına sahiptir. Ancak bütün operasyonlar yarım saat ile 2 saat arasında tamamlanmış olur. Operasyon öncesinde her türlü desteği size sunan sağlık personellerimiz operasyon sonrasında da yanınızdadır. Anestezi öncesi ve sonrası her türlü ihtiyaçlarınız merkezimiz tarafından karşılanır ve sağlıklı koşullarda operasyon sürecini tamamlamanız için her türlü özen gösterilir. Herhangi bir olumsuz duruma yol açmadan yepyeni bir genital bölge görünümüne sahip olmak için kliniğimizle ile iletişime geçebilirsiniz.

Genital Estetik Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Genital bölge yaptıranlar günümüzde giderek fazla sayılara ulaşmaktadır. Yaşadığımız dönemin en fazla tercih edilen estetik operasyonları arasında yer alan genital bölge ameliyatı hakkında bilmeniz gereken bazı önemli konular da var;

 • Genital estetik operasyonları son derece güvenilir operasyonlardır. İşlem öncesi hastalar hakkında detaylı bilgi alındığından, operasyon sırasında oluşabilecek her türlü risk en aza indirilir.
 • Genital estetik operasyonları eğer başarılı bir merkezde uzman bir kadro ile gerçekleşirse sonuçları son derece başarılı olur.
 • Genital estetik ameliyatı sonrasında kısa süre içerisinde sosyal hayatınıza dö
 • Genital estetik ameliyatı olmak isteyenlerin ergenlik çağına erişmiş olmaları gerekir.
 • Genital estetik operasyonları bölgede oluşan her türlü hasarın giderilmesi amacı ile tercih edilebilmektedir.

Kliniğimiz ile iletişime geçerek kadın sağlığı ve genital estetik operasyonları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Genital bölgenizde sizi rahatsız eden sorun her ne ise bizimle paylaşarak kısa sürede memnun olacağınız sonuçlar elde edebilirsiniz.