Ne aramıştınız! Birşeyler yazın...
Vajina Estetiği

Vajina Estetiği

Vajina estetiği birçok farklı nedenden dolayı vajina bölgesinde oluşan hasarın giderilmesi veya genital bölgesinden memnun olayanlar için uygulanır. Fonksiyonel anlamda meydana gelecek her türlü sorun, vajina estetiği ameliyatları ile kolayca giderilebilmektedir. Vajinanızın estetik durmadığını düşünüyor ve kendinizi rahatsız hissediyorsanız Op. Dr. Çiğdem Güler kliniğiyle ile iletişime geçerek kusursuz bir vajinaya sahip olabilirsiniz.

Vajina Estetiği Ameliyatları Neler?

Vajina estetiği ameliyatları bu bölgede oluşan bütün sorunların giderilebilmesi amacı ile çeşitlilik kazanmıştır. Kliniğimizde hastalarımıza gerçekleştirdiğimiz vajina estetiği ameliyatlarının çeşitleri şu şekildedir;

 • Klitoral Hudoplasti
 • Labioplasti
 • Perineoplasti
 • G noktası Büyütmesi
 • Genital Bölge Renk Açma
 • Puboplasti
 • Labio Majora Sıkışması
 • Kızlık Zarı Dikimi
 • Labio Majora Büyütülmesi
 • Vajinoplasti

Kliniğimiz ile istediğiniz zaman iletişime geçebilir ve bütün operasyonlarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Genital Bölge Lazer Uygulamaları

Genital bölgeye uygulanan estetik operasyonları hastaların rahatı açısından anestezi eşliğinde gerçekleştirilir. Tercihe göre genel de ya da lokal olarak gerçekleştirilen operasyonlar sonrasında hastalar aynı gün içerisinde normal yaşamlarına dönebilir. Operasyonlar kliniğimizde cerrahi ameliyat odalarımıza Op.Dr. Çiğdem Güler ve uzman ekibi ile gerçekleştirilir. Birçok durumda ameliyat niteliği taşıyan vajina estetiği ameliyatları açık olarak gerçekleşebildiği gibi lazer ile de gerçekleşebilir. Kliniğimizde lazer ile gerçekleştirdiğimiz vajina estetiği ameliyatları şunlardır;

 • Labio Majora sıklaştırma
 • Genital bölge renk açma
 • Vajina yenileme
 • Vajina gençleştirme

Kısa süreli uygulamalar sonucunda hastalarımı kısa süreli bir kontrolün ardında merkezimizden taburcu olabilirler.

Vajina Estetiği Ameliyatları Neden Tercih Edilir?

Vajina estetiği ameliyatlarının tercih edilmesindeki en büyük neden cinsel yaşamda oluşan kaygılardır. Cinsel birliktelik sırasında bu bölgede bulunan kötü görünüm birçok durumda kadınları rahatsız eder. Eşler arasındaki uyumun yakalanmasına engel olabildiği gibi kadının her koşulda mutsuz olabilmesine zemin hazırlar.

Vajina estetiği ameliyatlarının bir diğer tercih edilme nedeni de dıştan kötü görünümdür. Genelde sporcular olmak üzere günlük yaşamda dar giymeyi seven kadınlarda vajina sorunları kötü bir görünüme neden olur. Özellikle dış dudaklarda meydana gelen büyüklük ve sarkma bu bölgenin ilk bakışta belli olmasına neden olur ve bu gibi nedenlerden dolayı vajina estetiği operasyonları tercih edilmektedir.

Başarılı sonuçları ile memnun eden genital bölge ameliyatı için kliniğimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Kliniğimiz vajina bölgesinde oluşan her türlü sorunu anestezi eşliğinde uygulanan işlemler ile tamamen ortadan kaldırmaktadır ve bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Vajina Ameliyatları Öncesi

Vajina ameliyatı öncesinde hastalarımız gerçekleştirilecek olan operasyon hakkında detaylıca bilgilendirilir. Bu aşamadan sonra hastalarımızın operasyona kendilerine verilen bilgi doğrultusunda hazır şekilde gelmeleri gerekmektedir.

Operasyon günü rahat etmek ve gerginliğinizi üzerinizden atmak için ılık bir duş almayı tercih edebilirsiniz.

Operasyon günü aç ya da tok bir şekilde gelmeniz gerektiği klinik doktorlarımız tarafından size bildirilir.

Vajina ameliyatları Sonrası

Vajina estetiği ameliyatı sonrası süreç oldukça kolay geçer ve hastalarımız genelde tedirginlik yaşasa da iyileşme sürecini az belirtiler ile atlatabilirsiniz. Operasyon sonrasında hastalarımız dinlenme odasına alınır, burada izlenmeye alınır ve anestezinin etkisinin geçmesi ile normal odaya alınan hastalarımız birkaç saat içerisinde kliniğimizden taburcu edilir.

Taburcu işlemi sonrasında kaç gün cinsel ilişkiden uzak durmanız gerektiği gibi yasaklı konular Op.Dr.  Çiğdem Güler tarafından sizlere bildirilir. Bu yasaklara uyarak ve size verilen tedavi ilaçlarınızı düzenli kullanarak iyileşme sürecine katkıda bulunabilirsiniz.

Vajina Ameliyatı Fiyatları

Vajina ameliyatı fiyatları hangi operasyonu olmak istediğinize göre değişir. Vajina estetiği fiyatı hakkında net bilgiye sahip olabilmek için kliniğimiz ile iletişime geçerek randevu alabilir ve ön muayeneye girerek fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.