Ne aramıştınız! Birşeyler yazın...

Yorumlar

Yorumlar

bebek, doğum, gebelik takibi, doğum paketi, gebelik paketleri


Çiğdem Hocama arkadaş tavsiyesiyle gittim . İyi ki gitmişim çalışanlar olsun kendisi olsun çok ilgiliydi . Her aradığımda saat sınırlaması olmadan ulaştım her sorduğum soru cevap buldu. Bi problem olduğunu düşündüğümde muayene sınırlaması yoktu ben söylemeden hemen gel muayene edeyim dedi. Tahliller vs her şey klinikte yapıldı hiç bir şey için dışarıya gitmedim . Bu konuda doğum paketi almak çok avantajlı . Burdan Çiğdem hocama teşekkür ediyorum güzel bir süreçti.

Şeyma C.

doğum,gebelik takibi, doğum paketi, gebelik paketleri

Enerjisi ve şefkati size güven veren, bilgisi ve tavrı ile içinizi rahatlatan harika bir yol arkadaşı. içten samimk ve donanımlı. iyi ki yollarımız kesişmiş ve doğum surecimde beraber yol alıyoruz. Ayni zamanda klinikte görevli personel, hemşire ve ebesi de çiğdem hocam gibi kaliteli ve donanımlı. Hayatım boyunca verdiğim en doğru karar.

Öz…E..

Çiğdem Hocam bizim hayatımızdaki iyikilerden. Daha kendisiyle tanışmadan sosyal medyada takip ettiğim videolarıyla beni normal doğum konusunda cesaretlendiren güzel doktorum. Gebeliğimin ilk zamanlarında karar vermiştim kendisine benim doktorum bu olmalı diye, iyi ki de olmuş. Her muayenesinde o kadar güzel motive ediyor ki, insanın içi rahatlıyor gerçekten. Tereddütsüz herkese tavsiye ediyorum.

Si……

CEO at Google INC
İç dudak estetiği, Dış dudak estetiği, Klitoral hudoplasti, Vajinoplasti, Lazer ile vajina daraltma, Perine estetiği, Vajina gençleştirme, Mens bölgesi estetiği, genital estetik, labioplasti, vajina daraltma
Çiğdem hoca genital estetik ameliyatında çok başarılı gönül rahatlığıyla kendisine güvenebilirsiniz.çok teşekkür ederim.

Çi…M..

İç dudak estetiği, Dış dudak estetiği, Klitoral hudoplasti, Vajinoplasti, Lazer ile vajina daraltma, Perine estetiği, Vajina gençleştirme, Mens bölgesi estetiği, genital estetik, labioplasti, vajina daraltma

Çiğdem Hanım'dan çok memnunum. Çok seviyorum kendisini. Hastalarıyla çok güzel irtibat kuran bir doktordur. Çok güzel bir iletişimi var. Ben rahim düşüklüğü ile alakalı bir operasyon geçirdim. Kendisi bana çok yardımcı oldu. Tedavi gördüm ve tedavim sonuçlandı. Çok memnunum.

H…..